Ekologická výroba

Korporátní klientela nás učí být přítelem planety a držet krok s moderními technologiemi. My si toho vážíme a chceme vám dát vždy něco navíc. Proto jsme investovali do jedinečné technologie, která tiskne s maximálním ohledem na naší planetu.

Do dnes nebyla reálná možnost, jak velkoformáty potisknout kvalitně a v souladu s přírodou. Běžně se tedy používají neekologické a nerecyklovatelné inkousty. I přes snahu používat recyklované a recyklovatelné materiály pak narážíme na škodlivý dopad inkoustů. Na druhou stranu jsou UV technologie skutečně velmi dobrým pomocníkem ve výrobě. Produkt je po vytisknutí okamžitě suchý, otěruvzdorný a drží takřka na všech površích.

Nyní se nám naskytla možnost jak využít všech výhod UV tisku a škodlivé inkousty vyměnit za vodní, splňující nejpřísnější zdravotní předpisy s certifikací na přímý styk s potravinami a plnou recyklovatelností. Potištěné materiály tak mohou přijít do styku s jídlem a jsou stoprocentně ohleduplné i k dětskému zdraví. Neutrální zápach je pak velkým přínosem například při aplikaci stojanů v prodejně. V kombinaci s výrobou na recyklované a recyklovatelné materiály nám to pak dává smysl a cítíme to jako zásadní a zlomový moment ve světě digitální výroby.